Deratyzacja

Znalezione obrazy dla zapytania RodentDeratyzacja jest to zespół zabiegów mających na celu zwalczanie gryzoni i zabezpieczenie przed nimi chronionych obiektów.

Gryzonie związane z człowiekiem wyrządzają znaczne straty żywności. Codziennie na świecie przybywa około 3,5 mln szczurów, z których każdy zjada dziennie 20 g pożywienia, wydala 20 grudek kału i pozostawia w żywności 16 ml moczu, zanieczyszczając około 30 kg produktu. Sto szczurów spożywa więcej niż tonę suchych produktów w ciągu roku, a 25 szczurów je tyle, ile jeden człowiek. W ciągu roku jedna para myszy domowej pozostawia tam, gdzie żeruje, ponad 10.000 grudek kału i prawie 2 litry moczu.

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie i odpowiednie środki owadobójcze i sprzęt.

Znalezione obrazy dla zapytania RodentWszystkie nasze usługi wykonujemy starannie i z zaangażowaniem. Jesteśmy od tego, by odpowiedzieć na każde pytanie klienta. Do współpracy zapraszamy duże, średnie i małe przedsiębiorstwa, jak również klientów indywidualnych. Ze względu na różnorodność miejsca, warunków i charakter branży do każdego zlecenia podchodzimy jednostkowo.

Masz problem z uciążliwymi szkodnikami? Zadzwoń lub napisz!

Zobacz orientacyjny cennik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *